Kredyt we frankach

Kompleksowa pomoc ``Frankowiczom``

Kim jesteśmy?

Jako Kancelaria Radców Prawnych świadczymy kompleksową obsługę prawną dla kredytobiorców posiadających kredyt waloryzowany kursem franka szwajcarskiego.

Obecnie Kancelaria zbudowała zespół w dziedzinie pomocy frankowiczom, który działa m.in. na terenie Torunia i okolic, Grudziądza, Bydgoszczy, Włocławka i Warszawy.

W prowadzonych sprawach występują wyłącznie radcy prawni posiadający wiedzę i doświadczenie w tej materii. Zważywszy na to, że zaufało nam liczne grono Klientów, staramy się cały czas rozwijać i udoskonalać naszą wiedzę, co pozwoli osiągać najlepsze rezultaty w przyszłości.

Jak działamy?

Doświadczenie kancelarii dotyczy kredytów indeksowanych i denominowanych, udzielanych w ubiegłych latach przez wszystkie banki prowadzące działalność na terenie Polski (w tym banków z kapitałem zagranicznym i polskim).

Rozpoznanie sprawy

Przed rozpoczęciem prowadzenia sprawy, nasz zespół przygotowuje indywidualną analizę prawną (opinię), w której ustala czy sprawa nadaje się do prowadzenia, jak będzie wyglądać procedura w danej sprawie, o jakie szacowane korzyści można się starać oraz ile wynosi wynagrodzenie Kancelarii.

Opinia prawna w sprawie frankowej jest bezpłatna.

Darmowa analiza umowy kredytowej

Rozpoczęcie współpracy

W przypadku podjęcia przez Klientów decyzji o rozpoczęciu współpracy, rozpoczyna się pierwszy etap pomocy frankowiczom:

Krok 1.

Otrzymują Państwo projekt umowy oraz pełnomocnictwa, z możliwością ich omówienia i rozwiania jakichkolwiek wątpliwości, o ile takie wystąpią.

Krok 2.

Po zawarciu umowy (którą można zawrzeć również drogą elektroniczną, bez konieczności przyjazdu do siedziby Kancelarii), następuje niezwłoczne rozpoczęcie działań,  jakim jest wszczęcie postępowania reklamacyjnego.

Krok 3.

Kancelaria nie zamyka się nigdy na możliwość zawarcia z bankiem ewentualnej ugody, którą wcześniej omawia jednak z klientem.

Krok 4.

Kolejny etap pomocy frankowiczom polega na przygotowaniu pozwu. Klienci mogą zapoznać się z jego treścią, a następnie zostaje on złożony do Sądu.

Krok 5.

Po wyznaczeniu przez sąd terminu rozprawy z udziałem Klientów, kilka dni przez planowanym terminem, odbywa się spotkanie (bądź wideorozmowa), podczas której Klienci są przygotowywani do planowanego posiedzenia. Podczas spotkania istnieje możliwość rozwiania wątpliwości związanych z postępowaniem, a także nasi prawnicy tłumaczą, jak będzie wyglądać posiedzenie oraz na co należy zwrócić szczególną uwagę.

Dlaczego warto się do nas zgłosić?

Wygrana frankowiczów w wyroku kończącym postępowanie oznacza, że można liczyć albo na unieważnienie umowy w całości albo na unieważnienie jej poszczególnych klauzul (ostateczny wyrok zależy od kilku szczegółowych aspektów związanych z daną umową).

W obu przypadkach należy liczyć się z dużą korzyścią powodującą najczęściej obowiązek zwrotu wysokich kwot z banku dla Klientów oraz ze zmniejszeniem się kredytu na przyszłość.

W przypadku pytań bądź wątpliwości związanych z Państwa sprawą, zachęcamy do zlecenia naszej Kancelarii bezpłatnej analizy CHF. Zwykle w terminie 5 dni roboczych otrzymają Państwo kompletną informację o szansach i możliwościach związanych z prowadzoną sprawą.

Jeżeli ta nie będzie nadawała się do prowadzenia, również Państwa o tym poinformujemy.

Pobierz darmowy poradnik dla Frankowiczów!

Plik PDF o wielkości 15mb